Компанія “ТК ДІМ” – молода та динамічна команда кваліфікованих спеціалістів, що завжди допоможе у реалізації ваших проєктів, забезпечить технічну підтримку та ефективну логістику при організації доставки будматеріалів. Тепер ви можете зосередити зусилля на розв’язанні глобальних питань, а ми візьмемо на себе постачання потрібних товарів – вчасно та вигідно.

Наші пріоритети

Наш колектив наполегливо працює над вдосконаленням організації роботи та отриманні нових знань та досвіду для підвищення ефективності наших послуг.

За нашої участі, ваші проєкти отримають технічну підтримку та 100% забезпечення необхідними матеріалами. У нашому асортименті широкий вибір:

  • покрівельних матеріалів;
  • утеплювальних систем;
  • матеріалів для оздоблення споруд та будівель різного призначення;
  • весь перелік необхідних комплектуючих.

Все, що вам потрібно у будівництві, ми забезпечимо вчасно та в повному обсязі. В пріоритеті нашої компанії:

  • налагодження довгострокового та взаємовигідного співробітництва з кожним клієнтом;
  • оптимізація використання коштів клієнта;
  • підвищення темпів виконання замовлення;
  • забезпечення високої надійності та підвищення терміну експлуатації об’єктів вашого будівництва.

Швидко, вигідно, зручно

Для найбільш повного, ефективного та своєчасного забезпечення ваших потреб ми намагаємося бути якомога ближче до вас, тож встигли відкрити філії у Івано-Франківську та Львові, а перспективі – охоплення інших регіонів України.

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Для замовлення доставки або самовивозу товару необхідно зв’язатися з менеджером, аби пересвідчитися у наявності необхідних найменувань у потрібному обсязі на нашому складі.
Ми пропонуємо товари високої якості та сподіваємося, що вони знайдуть застосування у вашому будівництві. Запрошуємо до взаємовигідного співробітництва та сподіваємося, що наші товари та технічна підтримка дозволять якомога успішніше реалізувати ваші найамбітніші проєкти.

Запитайте у професіоналів

Якщо у вас є питання по співпраці, послугам або продукції, напишіть нам. ми обов'язково з вами зв'яжемось.